Small Normal Giant
 No to je nápad!
spinnerAutor: spinner + (172.18.0.[spinner])
Datum: 22. 05. 2026 14:08:10

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/explosia-prodej-babis-pardubice-francie-macron.A260522_133134_domaci_aoc
 Re: No to je nápad!
czech1Autor: czech1 +++
Datum: 22. 05. 2026 14:09:31

zase rozprodávat státní majetek když je v kurzu? :-(
 Re: No to je nápad!
Autor: charvi +++++
Datum: 22. 05. 2026 14:11:45

to je svině
 Re: No to je nápad!
czech1Autor: czech1 +++
Datum: 22. 05. 2026 14:12:38

co kdyby prodal agrofert :-DDDDD
 No to je nápad!
..Autor: .. +
Datum: 22. 05. 2026 14:14:26

czech1 » 
ten nevlastni preci :)
 Re: No to je nápad!
spinnerAutor: spinner + (172.18.0.[spinner])
Datum: 22. 05. 2026 14:20:50

.. » 🤡🤡🤡