Autor: Kvakys + Datum: 23. 05. 2026 20:10:20
tyhle medialni tanecky sou roztomile, vsichni samozrejme vsime ze zijeme v oligarchii kde se tohle nikdy, nikdy, nikdy nestane.....mocensky skupiny se drzi za koule.
takze nepujde bucet ani rakusan, ani babis.....
to by tam do toho musel slapnout nekdo novej kdo bude mit zaroven velkou silu a kompletne to vycistit vcetne soudu a vsech navazanych mafianskych struktur.
to ze tady nekdo veri v nejakou nezavislot at medii nebo soudnictvi je fakt legracni. |
|