Small Normal Giant
 MAC a čáry na monitoru
Tinky WinkyAutor: Tinky Winky +++++ (172.18.0.[11903b58])
Datum: 21. 05. 2026 21:01:28

Dneska sem zapnul comp a dole na monitoru hnus fialovej.
Nevíte co s tim ?
Nějaké zkušenosti ??
https://photos.app.goo.gl/gmKg8C6nyiY2wUPW7
 MAC a čáry na monitoru
..Autor: .. +
Datum: 21. 05. 2026 21:16:56

chce se to projit do istore! :)
 Re: MAC a čáry na monitoru
ZubyAutor: Zuby +++++
Datum: 21. 05. 2026 21:20:49

To je asi v pici, ale muzu ti prodat muj macbook pro :D
 Re: MAC a čáry na monitoru
Tinky WinkyAutor: Tinky Winky +++++ (172.18.0.[11903b58])
Datum: 21. 05. 2026 21:24:54

MacBook mám.
Kde je v Praze nějaká rozumná opravna na tydle křápy.
?
 Re: MAC a čáry na monitoru
ZubyAutor: Zuby +++++
Datum: 21. 05. 2026 21:25:47

Tinky Winky » Tak ti muzu prodat mac studio! :D
 Re: MAC a čáry na monitoru
Tinky WinkyAutor: Tinky Winky +++++ (172.18.0.[11903b58])
Datum: 21. 05. 2026 21:36:02

Hele, je to zánovní comp 5 let starej. A nebyl zrovna z nejlevnějších. Myslim, že mi bude stačit oprava.
 Re: MAC a čáry na monitoru
ZubyAutor: Zuby +++++
Datum: 21. 05. 2026 21:58:48

Tinky Winky » Ta oprava bude dost mozna drazi nez moje mac studio! :D
 MAC a čáry na monitoru
..Autor: .. +
Datum: 21. 05. 2026 22:03:13

Zuby » 
zkus mu nabidnou luxusni tablet :)
 Re: MAC a čáry na monitoru
ZubyAutor: Zuby +++++
Datum: 21. 05. 2026 22:17:13

.. » Jo ten tu nekde bude taky :D Dopici uz bych nekdy mohl prestat bejt linej a hodit ty veci nekam na realnej bazar :D
 MAC a čáry na monitoru
..Autor: .. +
Datum: 21. 05. 2026 22:17:30

Zuby » 
:F