Small Normal Giant
 Dneska to jde
Autor: phlanx ++++
Datum: 22. 05. 2026 14:32:06

http://zumpareader.scurab.com/fotodisk/20260522_123203.229791.jpg
 Re: Dneska to jde
..Autor: .. +
Datum: 22. 05. 2026 14:33:02

tak jeste prog a motorkare mame zfloukly :D
 Re: Dneska to jde
AnonymniAutor: Anonymni ++++
Datum: 22. 05. 2026 14:44:47

Pyco, ja sedim v praci a s masinou musim na STK. V pondeli, pac jsem si zapomnel technicak. Pokud nastartuju, bo je v prdeli baterka.
 Re: Dneska to jde
ZubyAutor: Zuby +++++
Datum: 22. 05. 2026 14:45:27

Jo me jak vcera vecer doslo pivko, tak jsem sedl na skutr a hajzl pise, ze chce vymenit olej.
 Dneska to jde
..Autor: .. +
Datum: 22. 05. 2026 15:04:45

Anonymni » 
stk je mrdka pro curaci :/. Chtelo by to nekohoz kdo by todle vypalny poslal ze skaly.
 Re: Dneska to jde
Autor: Jaroslav +++
Datum: 22. 05. 2026 16:23:39

Anonymni » hlavne by to v dnesni dobe mohli udelat bez TP, kdyz do nej dneska uz nic nezapisujou...
 Re: Dneska to jde
AnonymniAutor: Anonymni ++++
Datum: 22. 05. 2026 21:41:28

Jaroslav » Nemuzou pokud ho mas. Hrozna demence.