Autor: kvakys (Kvakys +) Datum: 22. 05. 2026 18:44:35
MaestroCreator » m440d
za mě strašně příjemný, konečně bmw který se na komfort chová jako že vážně komfort a bez cirguse okolo, včetně super comfy posilovače a vypínání toho posranýho zvuku motoru.
rychlý to teda není, naopak když jedeš pomalu máš pocit rychlosti ale na "malé" bmw tzn ne 6 nebo 8 to má neskutečně velký prostor. včetně kufru. proti Audi srovnatelný s a6 nebo q5. Interiér už není klasická BMW bída ale máš normální tlačítka, podavače pásů jako v mb, sklápěcí sedačky s automatickým sklopením. interiér hodně Audi feeling.
celkově velmi, velmi příjemně překvapilo, včetně toho že dalo BMW fo piče to skleněný dildo a řazení je jako ala VW, takže tě v tom může fena líp preblafnout
za mě velmi gut |
|