Small Normal Giant
 No tak ja nevim s tim AI
AnonymniAutor: Anonymni ++++
Datum: 23. 05. 2026 14:41:56

Hodil jsem tomu specku modbusovych registru a chtel konfig pro telegram. Po pul hodine komunikace to porad nechodi.
 No tak ja nevim s tim AI
..Autor: .. +
Datum: 23. 05. 2026 14:45:19

nejsem v soku :)
 Re: No tak ja nevim s tim AI
AnonymniAutor: Anonymni ++++
Datum: 23. 05. 2026 14:49:29

.. » Ja mam kolem sebe samy nadsence, tak to obcas zkusim, no.
 No tak ja nevim s tim AI
..Autor: .. +
Datum: 23. 05. 2026 14:59:20

Anonymni » 
jsou veci na co je to dobry, to jo, ale cokoliv komplexnejsiho je pruser :)
 Re: No tak ja nevim s tim AI
ZubyAutor: Zuby +++++
Datum: 23. 05. 2026 15:01:42

.. » Ani na.. implementoval jsem tim veci co maj 800+ strankovy specifikace a naprosto bez problemu na prvni dobrou. Jen s tim clovek musi umet no.
 No tak ja nevim s tim AI
..Autor: .. +
Datum: 23. 05. 2026 15:05:07

Anonymni » vidis nedouku, nestricil si do toho 800 stranek specifikaci! :)
 Re: No tak ja nevim s tim AI
ZubyAutor: Zuby +++++
Datum: 23. 05. 2026 15:07:16

.. » Ne. Proste s tim jen neumite no.
 Re: No tak ja nevim s tim AI
AnonymniAutor: Anonymni ++++
Datum: 23. 05. 2026 15:07:22

Zuby » Ono asi dost zalezi na tom, jak moc komplexni problem to je.
 Re: No tak ja nevim s tim AI
ZubyAutor: Zuby +++++
Datum: 23. 05. 2026 15:11:17

Anonymni » Nijak zvlast. Rucne uz nepisu nic a zvladne to naprosto vsechno co chci.
 No tak ja nevim s tim AI
..Autor: .. +
Datum: 23. 05. 2026 15:13:40

Zuby » 
Tak supr, me kokotpilot nezvladnul sprwvne naformat 500 radek script. Pokazdy neco vynechal.
 Re: No tak ja nevim s tim AI
ZubyAutor: Zuby +++++
Datum: 23. 05. 2026 15:14:37

.. » Nemas pouzivat takovy zpiceny sracky.
 No tak ja nevim s tim AI
..Autor: .. +
Datum: 23. 05. 2026 15:16:28

kdyz sem po nem chtel 20m insert statementu, doslo tomu misto. Tak aspkn napsal script.
 Re: No tak ja nevim s tim AI
ZubyAutor: Zuby +++++
Datum: 23. 05. 2026 15:18:07

.. » NJ dyt pisu, ze s tim neumis.
 No tak ja nevim s tim AI
Autor: peta +++++
Datum: 23. 05. 2026 18:37:09

Anonymni » 
trosicku zalezi na tom, jakymu modelu a jak :D
 Re: No tak ja nevim s tim AI
..Autor: .. +
Datum: 23. 05. 2026 18:52:11

peta »  tak tto vime vsichni, jen to proste neni takovy uplny wow :D
 Re: No tak ja nevim s tim AI
Autor: hrdik +++ (172.18.0.[11903b58])
Datum: 23. 05. 2026 20:56:47

souhlasim se zubym, bude to s nejvetsi pravdepodobnosti v pouzivani, nadefinovanym defaultnim chovanim v agents.md apod
 Re: No tak ja nevim s tim AI
Autor: hrdik +++ (172.18.0.[11903b58])
Datum: 23. 05. 2026 21:11:09

naprosta vetsina programovani probiha dlouha debata - klidne nekolik hodin, pak reknes ok takhle a odchazis .. mezitim se sestavi plan, implementuje se podle nej, sepisou se testy, otestuje se, sepise se dokumentace a pak prijdes k hotovymu :)
 Re: No tak ja nevim s tim AI
..Autor: .. +
Datum: 23. 05. 2026 21:48:04

hrdik » tak pokud potrebujes dlohou debatum, nekolik hodin abys prisel hotovymu s formatovanim scriptu o 400 radkach, tak sorry, ale zvladnu to sam a rychlejc.
 Re: No tak ja nevim s tim AI
ZubyAutor: Zuby +++++
Datum: 23. 05. 2026 22:36:45

.. » Nekolik hodin debaty a prijdu k hotovemu co je jinak na 20 mesicu prace 10 lidi no.
 Re: No tak ja nevim s tim AI
..Autor: .. +
Datum: 23. 05. 2026 22:41:43

Zuby » kdyz to pak predhodis pred qa, cece je mi jich skoro i lito :D
 Re: No tak ja nevim s tim AI
ZubyAutor: Zuby +++++
Datum: 23. 05. 2026 23:08:23

.. » Tak je to na urovni 20 mesicu prace seniorniho tymu s desitkama let zkusenosti.
 Re: No tak ja nevim s tim AI
..Autor: .. +
Datum: 23. 05. 2026 23:13:36

Zuby » no o tom rozhodne presvedcen nejsem :D, ale chapu, je to seksy to rikat.
 Re: No tak ja nevim s tim AI
ZubyAutor: Zuby +++++
Datum: 23. 05. 2026 23:17:56

.. » To je bezny u lidi co tomu nerozumi a co s tim neumi.
 Re: No tak ja nevim s tim AI
..Autor: .. +
Datum: 23. 05. 2026 23:29:59

Zuby » jojo jasne hele :P chapu.