Small Normal Giant
 7er
Autor: Kvakys +
Datum: 23. 05. 2026 19:22:43

buhehehe to je fakt pecka aut! jako ze kloboucek dolu BMW jak dokazalo vykrast RR a jeste tam neco pridat.

za me super.

vozil sem s tim ted amiky a borec ma krasne obtisknutej a vypalenej pas kolem kosile. Ona ta picovina na totiz vyhrejvany pasy :D tak sem mu to zapnul, auto cesky umi, amik ne :D

top kek.
 Re: 7er
Autor: Kvakys +
Datum: 23. 05. 2026 19:55:51

Kazdopane suma sumarum, novy BMW jsou fajn, ta ztrata image ciganskyho povozu je znacna, to je to vypada jako KIA je vlastne i dobre. konecne to ma i dobry interiery jako zbytek nemcu, jeste se naucit ty vzduchovy podvozky a je to f topu.
 Re: 7er
Autor: MaestroCreator +++++
Datum: 23. 05. 2026 20:04:35

Kvakys » uz jsou nekde dostupny ty faceliftovany? Nebo jsi jel 4 roky starym modelem?
 Re: 7er
Autor: Kvakys +
Datum: 23. 05. 2026 20:07:59

MaestroCreator » myslis tu 4ku nebo tu 7er?
 Re: 7er
Autor: MaestroCreator +++++
Datum: 23. 05. 2026 20:08:57

Kvakys » hodnotis ted 7er ne?
 Re: 7er
Autor: MaestroCreator +++++
Datum: 23. 05. 2026 20:26:35

Kvakys » tak asi tu starou, facelift jde objednat az od 28 kvetna
 Re: 7er
Autor: Kvakys +
Datum: 23. 05. 2026 21:05:22

MaestroCreator » za me teda nova, protoze si nejsem jistej zda ta stara ma ten vyhrej pasu, o tom desne bmw zastupce basnil
 Re: 7er
Autor: Kvakys +
Datum: 23. 05. 2026 21:06:29

ted sem si kvuli tobe otevrem email s brozurou, je to model 2026
 Re: 7er
Autor: MaestroCreator +++++
Datum: 23. 05. 2026 21:23:45

Kvakys » melo to ten displej pod celym prednim oknem? Taky myslim ze vyhrivany pasy ma jen nova.
 Re: 7er
Autor: MaestroCreator +++++
Datum: 23. 05. 2026 21:25:13

https://1884403144.rsc.cdn77.org/foto/bmw-740-xdrive-bmw-rada-7/MHg2MDAvZmlsdGVyczpub191cHNjYWxlKCkvaW1n/9820107.jpg?v=0&st=GtlPoD1qZiXrct1Kvk3DRwtPaispfAZKObsVFJuKAEM&ts=1600812000&e=0
 Re: 7er
Autor: Kvakys +
Datum: 23. 05. 2026 21:35:23

MaestroCreator » jo jo tohle je presne ten silenej interier kterej je pro me totalne matouci, do ted em to nepochopil ale filosofie prej je ze je to zamereny na lidi v zadu, vceten obrovskyho stropniho displaye a ovladani hlasem cestujicich.
 Re: 7er
Autor: Kvakys +
Datum: 23. 05. 2026 21:37:19

osobne me to ale udelalo velkou radost protoze potom prijit na chut 4er s jednim velkym displayem jde uplne samo a vlastne se ve starim 'horsim' aute citis lip :D minimalne za volantem.
 Re: 7er
Autor: Kvakys +
Datum: 23. 05. 2026 21:38:51

btw nova 5er, dle me vypada proste jako ovce, nemuzu si pomoct

https://4kwallpapers.com/cars/bmw-540i-m-performance-2020-5k-1919.html
 Re: 7er
Autor: MaestroCreator +++++
Datum: 23. 05. 2026 21:47:08

Kvakys » posledni hezka 5er po dlouhe dobe a na dlouhou dobu byla F10.

Skoda ze 7er delaj jen v longu.
 Re: 7er
Autor: Kvakys +
Datum: 23. 05. 2026 21:51:13

MaestroCreator » no jasne, proste 7er uz neni pro lidi vepredu, na to si mas koupit neco jinyho, me to i smysl dava.

a co se F10 tyce, jo to je jeste klasickej bmw look, presne neco co me v zasade totalne odpuzuje. auta pro cirkusaky a ukacka at kdyz to bylo novy nebo ted kdyz je to 20let novy.

nikdy nezapomenu jak sem v 6er cabrio pustil borce pres prechod, dostal sem za to fakace, to se mi nikdy v nicem jinym nestalo. to se muze stat jen v bilem bmw cabrio...lidi tam na tebe cumi jak na jelito a ty si taky jako jelito pripadas.


btw nejvtsi win u modernich bmw je ze mimo toho ze nevypadaji na curaka maji i strasne mod odkladacich prostor, takze si mas kam dat piti coz je u bmw totalni midfuck ale dokonce i klice a mobil kterej se to i pokousi nabijet... sice se to na ty bezdratovy nabojecce vybiji nez by nabijelo ale aspon to tam pekne drzi a nikde neklouze.
 Re: 7er
Autor: MaestroCreator +++++
Datum: 23. 05. 2026 22:00:01

Kvakys » blbe se s tim ve meste parkuje jinak to je vlastne jedno, komfortnejsi karu (ve kterybych se nestydel jezdit - nejsem leos mares) jsem nezazil. Uvidime co co X5 Neuclasee
 Re: 7er
Autor: Kvakys +
Datum: 23. 05. 2026 22:08:05

MaestroCreator » zalezi na co to chces ale me SUV strasne zklamalo, na moje uziti, rozumej modelki s kozi, zabava jezdeni po evrope to neni ani v tech sportovnich verzich, coz je desne skoda protoze treba ten TDI55/Skovej motor v Audi teda taha podstatne podstatne lip nez co ma BMW ale jako celek jsou ty auta dobry jen pro nekoho kdo od toho neceka zabavu ale jen pohodli a prestiz.
 Re: 7er
Autor: MaestroCreator +++++
Datum: 23. 05. 2026 22:20:11

Kvakys » me sportovnost vubec nezajima, chci tichej pohodlnej letajici koberec. Motor uz jenom elektrickej.
 7er
Autor: kvakys (Kvakys +)
Datum: 23. 05. 2026 22:45:39

MaestroCreator » 
jj chápu taky mám takový choutky izolovat se tam od světa
 7er
Autor: MS Yogota +++++
Datum: 24. 05. 2026 00:55:20

Skoda ze ma f10 vzadu docela málo místa :)